Çilek
Aksiyon Macera Spor Yarış Zeka Komik Dövüş Beceri Nostalji Çocuk
Anasayfa | Arama | Flash Oyunlar | Videolar
Flash Oyunlar » Macera » İki Kişilik Macera 2

Macera Oyunları » Oyun: İki Kişilik Macera 2

Puan: 4.55 - Toplam 4,453 kişi puanladı.

Bu oyun 226,015 kere oynandı. | 10,270 Kb. - Yüklenme Süresi (~): 1 dakika 26 saniye Puanla: 
Diğer Oyunlar Bidaha oyna Tam ekran Tavsiye et
Nasıl Oynanır?

Dikkat: Oyunun dosya boyutu yüksek olduğundan, yüklenmesi uzun sürebilir.

Oyun yüklendikten sonra "Play" butonuna tıklayın. "Connecting to Server" ekranında 5 dakikadan fazla bekler ise, daha sonra beliren "Play Offline" butonuna tıklayın. "Play" butonuna tıklayın. İki kişilik oynamak istiyorsanız, "Multiplayer" butonuna tıklayarak oyun lobisine geçiş yapabilirsiniz. Oyunu misafir olarak oynamak istiyorsanız, "Play As Guest" butonuna tıklayın. "Play" butonuna tıklayın. "Single Play" butonuna ve daha sonra "Campaign" butonuna tıklayın. Daha sonra birinci bölüme tıklayarak oyuna başlayın. Eğer oyuna kayıt olarak oynamak istiyorsanız "Register" butonuna tıklayın. Birinci boşluğa, oyunda kullanmak istediğiniz takma adı, ikinci ve üçüncü kısma şifrenizi yazarak tekrar "Register" butonuna tıklayarak kayıt olabilirsiniz. "Shop" butonuna tıklayarak oyunda kazandığınız paralar ile karakterinizi, görünüşünü veya elbiselerini takılarını ve oyuna dair birçok şeyi satın alabilirsiniz.
Oyunu iki kişi oynamak için 2. seviyeye yükselmeniz gerekmektedir. 2. seviyeye yükseldikten sonra "Multiplayer" butonuna tıklayarak lobiye gidebilirsiniz. Sağ tarafta bulunan listeden yarışmak istediğiniz kişiyi seçin. Açılan bilgilendirme penceresinde bulunan "Yes" butonuna tıklayarak oyuncu ile birlikte lobiye geçebilirsiniz. Daha sonra "Ready" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Ya da "V.S" butonuna tıklayarak otomatik olarak biriyle eşleşebilirsiniz.
Oyunun anamenüsünde bulunan "Runner" butonuna tıklayarak, kahramanınızın görünüşünü, kıyafetlerini "Ok İşaretlerini" kullanarak ayarlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"

İyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar | Sepetten Rastgele
Gülümse!


© 2020 Çilek Oyun - En güzel oyunlar sizler için.
Çilek Oyun'u tavsiye et E-Posta gönder Ana sayfam yap Favorilerime ekle Çilek Oyun