Çilek
Aksiyon Macera Spor Yarış Zeka Komik Dövüş Beceri Nostalji Çocuk
Anasayfa | Arama | Flash Oyunlar | Videolar
Arama
Arama bölümünü iyileştirdik. Artık aradığınız oyuna çok daha kolay ulaşacaksınız. Çekinmeyin, hemen bir oyun arayın!
Ara
 


Ne arasam?
avatar scooby doo çiftlik donlu cin ali AMELİYAT sünger bob çiftçi aşk ben 10 balon patlatma ateş ve su bel fıtıgı ameliyatı bebek bakıcısı mario beyin ameliyatı arama yap... savaş yemek bombala ameliyat gelişen tembel sekreter çin bulmacası animasyon bebek kalça ameliyatı hapis kuaför amatör ameliyat ev dadısı kaçış aşk testi uzak diyar destanlar JANE OTEL sue pembe panter
Aranan kelime(ler): ateş ve su
Toplam 83 sonuç bulundu.
  Bulunan oyunlar - Sayfa: 1   Puan Oynanma
1. İglodaki Ateş İglodaki Ateş
4.20
11,998
Yaşadığı evdeki ateşlerin bölünerek farklı farklı yerlere dağılması, kahramanımızın başına dert olacak gibi. Kahramanımız evindeki ateşleri, buz kütlelerini kullanarak söndürmeye çalışıyor. Kahramanımıza yardımcı olmaya hazır mısın?
2. Ateş ve Su 4: Buz Devri Ateş ve Su 4: Buz Devri
4.40
49,600
İki küçük kardeşlerden birini ateşe ve diğerinide suya çeviren cadıyı bulmaya çalışan ateş oğlan ve su kızın, birbirinden zorlu engelleri aşarak cadıyı bulmaları ve onları tekrar insana çevirebilmesi için cadıyla yüzleşmeleri gerekiyor. Peki siz bu iki küçük kardeşe macera dolu, zorlu yolculuklarında yardımcı olmaya hazır mısınız?
3. Ateş ve Su 3 Ateş ve Su 3
4.21
40,969
Serinin üçüncü oyunu ile tanışmaya hazır olun. Bu versiyonda her iki karakteri de sırayla tek başınıza idare ediyorsunuz ve bölümlerdeki engelleri aşmak için zekanızın sınırlarını zorlamanız gerekiyor. Doğru zamanda doğru kahramanı kullanarak haritadaki tüm bölümleri aşın. Mutlu günler dileriz.
4. Ateş ve Su 2 Ateş ve Su 2
4.45
251,145
Ateş ve su macerası kaldığı yerden devam ediyor. Yepyeni bölümler ile iki sevimli kahramanımız tekrar sizlerle birlikte. Arkadaşınızla işbirliği yaparak tüm bölümleri teker teker tamamlayın. Mutlu günler dileriz.
5. Ateş Böceği 2 Ateş Böceği 2
4.18
6,086
Görünüşe göre ateş böceğimiz yeteri kadar fasulye toplayamamış. Acaba neden toplayamamış. Ateş böceğimizi, fasulye toplamak için çıkacağı uzun yolculukta birçok engel bekliyor olacak. Ateş böceği ile birlikte bu yolculuğa sende çıkmak ister misin?
6. Ateş Böceği Ateş Böceği
4.24
4,081
Yaz boyu saz çalan tembel ateş böceği, kış yaklaşmaya başlayınca kışın karnını tok tutabilecek yiyecekler aramaya başlar. Bulduğu kuru fasulyeri toplayarak yuvasına götürmeye karar veren tembel ateş böceğine yardımcı olabilir misin?
7. Ateş ve Su Ateş ve Su
4.43
119,751
"Ateş Çocuk" ve "Su Kız" oyununuyla sizlerleyiz. Oyun yüklendikten sonra "Play" yazısına tıklayın ve kısa bir süre bekleyin. Oyun menüsü geldikten sonra "Play" yazısına tıklayarak; oynamak istediğiniz seviyeyi seçin. Bu oyunu ilk kez oynuyorsanız ilk bölümden başlamalısınız. Bölümü de seçtikten sonra oynamaya hazırsınız. Ateş çocuğu "Yön Tuşları" ile Su kızı ise "A,W,D" tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz. Oyunu tek başınıza ya da bir arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz. Mutlu günler dileriz, iyi eğlenceler.
8. Ateş Topları Ateş Topları
4.13
16,078
Dağ yolunda üzerinize gelen ateş toplarına ateşle karşılık vererek parçalayın.
9. Ateş ve Su 5: Kristal Tapınak Ateş ve Su 5: Kristal Tapınak
4.49
26,339
Ateş ve Su oyunun hayranlarının merakla beklediği beşinci bölüm kristal tapınak, şimdi çilek oyunda. Bu bölümde ateş oğlan ve su kız, bölüm içerisinde bulunan ışınlanma merkezlerini kullanarak bir yerden başka bir yere ışınlanabiliyor. Heyecan dolu bir serüven daha, ateş oğlan ve su kız ile seni bekliyor!
10. Ateş Küre Ateş Küre
4.30
13,950
Buz kütlelerindeki balonları kurtarmak için ateş küreyi doğru zamanda doğru şekilde hareket ettirmelisiniz. Farklı platformlardaki düzenekleri zekanızı kullanarak teker teker aşın. Akıl oyunları dolu bu zeka serüveninde iyi şanslar dileriz.
11. Avatar Ateş Barajı Avatar Ateş Barajı
4.18
27,557
Avatar'daki Zuko olun ve her yeri ele geçirmeye çalışın.
12. Ateş Çocuk ve Su Kız Ateş Çocuk ve Su Kız
4.47
141,857
İnternetin en popüler oyunlarından birisi olan Ateş Çocuk ve Su Kız tekrar sizlerle. Oyun amacınız kahramanlarımızın kendilerine ait özelliklerini göz önünde bulundurarak bölümleri tamamlamak. Üzerinden geçeceğiniz göletlerin rengi, sizi yukarıya taşıyacak asansörlerin kullanım şekli ve kapalı kapıların nasıl açılacağı konusunda dikkatli olun. İyi eğlenceler dileriz.
13. Jam XM Jam XM
4.25
95,377
Hem yarışın hem de yolda topladığınız silahlarda diğer arabalarla savaşın.
14. Koş & Vur Koş & Vur
4.35
19,656
Hızla koşarken karşınıza çıkan metal robotları vurun.
15. Mağara Adamı 2 Mağara Adamı 2
4.49
6,432
Daha önce dinazorlarla ve taş devri canavarları ile savaşan mağara adamının, taş devri serüveni devam ediyor. Evine gitmek isteyen fakat yolu üzerinde birçok engel bulunan mağara adamının yardıma ihtiyacı var.
16. Yangın Var Yangın Var
4.55
6,860
Bir itfayeci olarak çalışmaya hazır mısınız? Bir çok yerde kimi zaman bir iş kazası yüzünden çıkan, kimi zaman ise elektrikli cihazlar yüzünden çıkan yangınları, çevreye daha fazla zarar gelmeden söndürmeniz gerekiyor.
17. Zombi Mücadelesi Zombi Mücadelesi
4.08
2,909
Bulunduğun bölge birbirinden tehlikeli yaratıklar tarafından istilaya uğradı. Hayatta kalan sadece iki kişi var onlardan birisi sen diğeri ise arkadaşın. Yaratıkları bir an önce temizlemelisin!
18. Daltonları Vur Daltonları Vur
4.25
4,936
Meksikanın suçlu kovboylarından olan daltonlar, Redkit tarafından cezalandırılıyor. Çok ustalık isteyen atışlar yaparak hem Redkit'in daltonları vurmasında yardımcı olabilir hemde daltonları cezalandırabilirsiniz.
19. Ateşin İntikamı Ateşin İntikamı
4.37
3,140
Arkadaşları tarafından dışlanan alev topunun, arkadaşlarının yanına dönebilmesi için belirli miktarda alan yakması gerekiyor. Alev topunun belirli miktarda alan yakmasında yardımcı olabilir misiniz?
20. Bluep Bluep
4.02
8,276
Kıvrak olarak diğer dairelere karşı savaşın.

1 2 3 4 ... 5 Sonraki sayfa »

Gülümse!


© 2019 Çilek Oyun - En güzel oyunlar sizler için.
Çilek Oyun'u tavsiye et E-Posta gönder Ana sayfam yap Favorilerime ekle Çilek Oyun